Naudojimosi sąlygos

1. Bendrosios sąlygos
2. Šalys ir jų kontaktiniai duomenys
3. Užsakymo ir apmokėjimo tvarka
4. Klientų aptarnavimas
5. Asmens duomenų apsauga ir jų saugumas
6. Apribojimai ir draudimai
7. Informacijos prieinamumas
8. Baigiamosios nuostatos

1. BENDROSIOS SĄLYGOS

1.1. Šis dokumentas reglamentuoja Pardavėjo ir Pirkėjo (kliento) abipuses teises, pareigas ir atsakomybę, taikomą perkant prekes internetu www.healthychoice.lt.

1.2. Tais atvejais, kai naudojamasi šia interneto svetaine, įskaitant prisijungimą prie jos ir joje nurodytų prekių pirkimą, taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos. Šios nuostatos ir sąlygos, kurios išdėstomos toliau, gali būti bet kuriuo metu pakeistos, apie tai nepateikiant jokio papildomo pranešimo.

2. ŠALYS IR JŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

2.1. Pardavėjas: Sveika Energija UAB, Smėlynės Sodų g. 15, Vilnius, LT-10106, įmonės kodas: 302891221, PVM mokėtojo kodas: LT100008985417, el.paštas: info@sveikaenergija.lt.

2.2. Pirkėjas (klientas) – tai asmuo, kuris interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis bei perkantis klientas.

2.3. Toliau tekste žodis „mes“, įskaitant ir jo formas kitais linksniais, reiškia Pardavėją, kuris yra prekių ir paslaugų savininkas, o žodis „jūs“, įskaitant jo formas kitais linksniais, reiškia asmenį, kuris šioje interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis klientas.

3. UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO TVARKA

3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.

3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.

3.3. Momentas, kai Pirkėjas įvykdo mokėjimą, laikomas sutarties sudarymo momentu.

3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna užsakymo patvirtinimą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.

3.5. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.

3.6. Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti naudodamiesi atlikdami mokėjimą kredito kortele, Paysera arba mokėjimo pavedimu.

3.7. Pristatymo mokestis netaikomas:

3.7.1. visais atvejais, užsakant prekes, kurių suma viršija 10 EUR, kurias reikia pristatyti Lietuvoje;

3.8. Pristatymo mokestis, kuris apskaičiuotas atsižvelgiant į šalį, kurioje reikia pristatyti užsakytas prekes, yra toks:

3.8.1. 2 EUR – prekės, kurios suma yra mažesnė nei 10 EUR, pristatymui Lietuvoje;

3.8.2. Dėl Kitų šalių kainų teirautis telefonu ar elektroniniu paštu;

3.9. Už prekių grąžinimą sumoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo atveju visus banko mokesčius, susijusius su pinigų grąžinimu į Pirkėjo sąskaitą, sumoka Pirkėjas.

3.10. Jei Pirkėjas pateikė neteisingą informaciją arba netikslų adresą, jis įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visas su pristatymu susijusias išlaidas.

4. KLIENTŲ APTARNAVIMAS

4.1. Jei jums iškilo kokių nors klausimų arba turite kokių nors su savo pirkiniu susijusių pastabų ar nusiskundimų, kreipkitės į mus el.paštu: info@sveikaenergija.lt.

4.2. Į pateiktus klausimus siekiame atsakyti kaip galima greičiau.

5. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR JŲ SAUGUMAS

5.1. Jūsų vardo ir pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso ir duomenų apie mokėjimo būdą prašome tam, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą.

5.2. Gali būti, kad siekdami toliau plėtoti ir tobulinti šią interneto svetainę, rengsime apklausas ir kitokiais būdais prašysime pateikti informaciją apie tai, kaip yra naudojamasi mūsų interneto svetaine.

5.3. Jūsų pateikti duomenys ir mums, ir ją apdorojantiems subjektams leis įvykdyti jūsų užsakymą bei suteikti mūsų paslaugas.

5.4. Taip pat gali būti, kad jums siųsime informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir išsamius duomenis apie akcijas bei ypatingus pasiūlymus.

5.5. Jei jūs nepageidaujate, kad rinkodaros tikslu būtų kreipiamasi į jus, atitinkamai apie tai praneškite mums el.paštu: info@sveikaenergija.lt.

5.6. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate, kad:

5.6.1. siekiant aptarti jūsų užsakymą arba atsakyti į jūsų pateiktą klausimą, į jus būtų kreiptasi el. paštu arba telefonu;

5.6.2. būtina informacija būtų perduota siuntų gabenimo tarnybai tam atvejui, jei jai reikėtų su jumis susisiekti dėl jūsų užsakymo pristatymo.

5.7. Nusprendę pirkti mūsų interneto svetainėje, jūs pripažįstate, kad pritariate šioms Pirkimo taisyklėms, ir sutinkate, kad minėta informacija būtų pateikta siuntų gabenimo tarnybai, kuri tą informaciją gali saugoti apskaitos tikslu.

5.8. Sugebame labai rūpestingai tvarkyti jūsų duomenis ir užtikrinti, jog bet kokia jūsų pateikta informacija bus tvarkoma laikantis tinkamo diskretiškumo ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Todėl jūsų asmens duomenų mes nei parduosime trečiosioms šalims, nei juos panaudosime tokiais tikslais, kurie būtų nesusiję su įmonės ir kliento santykiais.

5.9. Informacija, kurią jūs pateikėte mums, bus naudojama tokiais tikslais:

5.9.1. jūsų užsakymui išsiųsti;

5.9.2. pateikti siuntų gabenimo tarnybai duomenis apie pristatymo vietą ir jūsų duomenis susisiekti tam, kad reikalui esant, ji galėtų į jus kreiptis ir pasitikslinti, kad būtent jūs pateikėte užsakymą; taip pat tam, kad galėtų patvirtinti gavimą arba išspręsti kokias nors iškilusias problemas;

5.9.3. susirašinėti el. paštu ateityje dėl galimų pasiūlymų, kurie jums galėtų būti naudingi (tuo atveju, jei būtų gautas jūsų išankstinis sutikimas).

5.10. Bet kokie jūsų pateiktos informacijos elementai yra naudojami tik siekiant patvirtinti jūsų tapatybę ir operatyviai pristatyti užsakymą. Visi jūsų pateikti duomenys yra tvarkomi tvirtai ir rūpestingai laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Toks tvarkymas nėra jūsų kreditingumo nagrinėjimas ir jis nepaveiks nei jūsų kreditingumo rizikos balo, nei paties kreditingumo.

5.11. Viena mūsų politikos nuostatų – užtikrinti jūsų asmens saugumą tada, kai jūs naudojatės mūsų paslaugomis. Todėl dedame visas galimas pastangas užtikrinti, kad mūsų operacijos būtų apdorojamos saugiai ir kad jūsų pateikti asmens duomenys būtų laikomi saugiai. Visa apdorojama informacija yra užšifruojama ir perduodama per saugius interneto ryšio kanalus.

5.12. Siekdami, kad jūs žinotumėte, pranešame, jog tam, kad galėtume užšifruoti jūsų mums siunčiamus asmens duomenis ir kitą įslaptintą informaciją, mes naudojame standartinį šifravimo perduodant duomenis internetu kriptografinį protokolą SSL (angl. secure sockets layer). Be to, mes dedame visas pastangas, kad atsiradus naujovėms, technologija būtų atitinkamai atnaujinta ir taip užtikrintume galimą aukščiausią jūsų asmens duomenų saugumo lygį.

5.13. Nors ir dedame visas, kokias tik galime, pastangas užtikrinti jūsų siunčiamos informacijos apsaugą ir saugumą, kartu rekomenduojame, kad ir jūs naudotumėtės privačiu prieigos prie interneto kanalu. Jei naudojatės viešuoju kompiuteriu arba jungiatės per bendrą viešąjį tinklą, visada įsitikinkite, kad pasibaigus prisijungimo seansui, tikrai išsiregistravote, o užbaigę užsakymą arba seansą, prieš nueidami nuo kompiuterio uždarykite visus naršyklės langus. Šios priemonės užtikrins, kad jūsų asmens duomenų nebus galima paimti iš to kompiuterio, kuriuo jūs naudojotės.

5.14. Be to, labai svarbu, kad niekam neatskleistumėte savo slaptažodžių. Atminkite, kad bet koks asmuo, kuris žino jūsų slaptažodį arba gali jį pamatyti, galės bet kada prisijungti prie jūsų paskyros taip, tarytum būtų pagrindinis naudotojas. Todėl tikslinga kiekvienai interneto paskyrai sukurti kitokį slaptažodį.

5.15. Tais atvejais, kai jūsų reikalauja sukurti ar pasirinkti slaptažodį, geriausia naudoti raidžių ir skaičių derinį. Taip pat rekomenduojame nenaudoti įprastų žodyno žodžių arba lengvai atspėjamų sąvokų, pavyzdžiui, savo vardo, adreso, gimimo datos ar kitų asmens duomenų, kuriuos būtų galima nesunkiai nustatyti. Galiausiai, siekiant užtikrinti nuolatinį saugumą, tikslinga reguliariai keisti savo slaptažodį.

6. APRIBOJIMAI IR DRAUDIMAI

6.1. Jokiomis aplinkybėmis negalima piktnaudžiauti šia interneto svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate:

6.1.1. kad nei versite, nei kurstysite padaryti nusikaltimą;

6.1.2. kad nei pateiksite, nei platinsite žalingą ar kenkėjišką turinį, pavyzdžiui, virusus;

6.1.3. kad jokiais veiksmais, įskaitant įsibrovimus į duomenų bazę, duomenų iškraipymą, trukdymą kitiems naudotojams naudotis šia interneto svetaine, kitų naudotojų privatumo ar teisių negerbimą, neprašytos reklaminės ar rinkodaros medžiagos siuntimą ir bandymus pakeisti bet kokių tinklo ar prie šios interneto svetainės prisijungusių kompiuterių paslaugų programas, neardysite šios svetainės vientisumo;

6.1.4. kad nesant išankstinio šios interneto svetainės savininko leidimo raštu, nekopijuosite, iš naujo nepaskelbsite ir nenaudosite jokio šios interneto svetainės turinio, vaizdų bei nuotraukų ir kad laikysitės visų autorių teisių apsaugos įstatymų.

6.2. Be to, mes negalime atsakyti už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl virusų ar kitų technologinių darinių, kurie jūsų kompiuteriui, įskaitant specifines programas, duomenis ar kitą jame esančią medžiagą, tikrai yra žalingi, puolimo tuo metu, kai savanoriškai siunčiatės medžiagą iš šios arba su ja susietos kitos interneto svetainės.

6.3. Mes pasiliekame visas teises bet kada paversti neveiksnia bet kokią vartotojo paskyrą, jei įtariame, kad gali būti įvykdytas kenkėjiškas puolimas, arba jei manome, kad naudotojas pažeidė šias Pirkimo taisykles, įskaitant tiesioginį jų pažeidimą ir netinkamą naudojimą.

7. INFORMACIJOS PRIEINAMUMAS

7.1. Viena mūsų politikos nuostatų – visada pagal galimybes šioje interneto svetainėje informaciją pateikti taip, kad ji būtų pasiekiama. Nors ir dedame visas pastangas užtikrinti, kad būtų laikomasi šio įsipareigojimo, tačiau negalime garantuoti, kad jį visada įvykdysime. Todėl prašome, kad tuo atveju, jei atsidarę šią interneto svetainę, matote, jog pateikiamas vaizdas neatitinka jūsų poreikių, arba jei jūs matote puslapius ar nuorodas, kurios jus nuveda ne ten, kur tikėjotės, mums praneštumėte apie tokius nepatogumus ir mes galėtume atlikti reikiamus pataisymus. Be abejo, rekomenduojame atnaujinti savo naršyklę taip, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta naujausia jos versija. Taip pat užsitikrinkite, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta naujausia Adobe Flash programinė įranga.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

8.1. Visi ginčai, nesutarimai ar reikalavimai, kylantys dėl Pardavėjo ir Pirkėjo bendradarbiavimo arba su juo susiję, kurių negalima išspręsti Pardavėjo ir Pirkėjo derybomis per 15 darbo dienų nuo reikalavimo pateikimo dienos, sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka.

Pristatymas ir Gražinimas

1. Prekių pristatymas

1.1. Pardavėjo tikslas – per 2 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo Pirkėjo užsakytas prekes perduoti siuntų gabenimo tarnybai.

1.2. Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu pristato:

1.2.1. per 1-2 darbo dienas, jei prekės pristatomos Lietuvoje;

1.2.2. Dėl Kitų šalių teirautis telefonu ar elektroniniu paštu;

1.3. Prekių pristatymo paslaugas teikia bendrovė UAB Venipak Lietuva.

1.4. Visi užsakymai bus išsiunčiami per bendrovę UAB Venipak Lietuva. Išsiuntę jums užsakymą, iš karto jums išsiųsime ir pranešimą, kuriame bus nurodytas siuntos numeris, kad jūs galėtumėte internetu sekti siuntos judėjimą.

1.5. Visa informacija apie bendrovės UAB Venipak Lietuva darbo valandas (pristatymo laiką) ir UAB Venipak Lietuva paslaugas yra nurodyta UAB Venipak Lietuva interneto svetainėje, kurioje yra kiekvienai šaliai, kurioje UAB Venipak Lietuva vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.

2. Prekių grąžinimas

2.1. Prekės, įsigytos el.parduotuvėje www.healthychoice.lt, gali būti grąžintos per 15 dienų nuo jų įsigyjimo.

2.2. Grąžinti prekę galima tik tuo atveju, jei jos pakuotė nepažeista – prekė nebuvo išpakuota.

2.3. Grąžinant prekes būtina jas grąžinti originalioje pakuotėje.

2.4. Pirkėjo prašymas grąžinti prekę turi būti pateikiamas raštu, pridedant prekių pirkimo el. Parduotuvėje www.healthychoice.lt patvirtinantį įrodymą.

2.5. Pinigai už grąžintas prekes Pirkėjui gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos ir Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

2.6. Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių ir apdraustų siuntų gabenimo tarnybų (pavyzdžiui: Venipak, UPS, DHL, DPD ir kt.) paslaugomis. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

2.7. Prašymas leisti grąžinti prekę priimamas per 48 valandas nuo prašymo gavimo.

Apmokėjimas

Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Kredito kortelėmis Visa ir MasterCards. Užtikriname, kad atsiskaitymo procedūra saugi, UAB Sveika Energija nemato ir nekaupia Jūsų kredito kortelės duomenų.
 • Paysera - greitas atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę ar kitas mokėjimo sistemas.
 • Mokėjimo pavedimu privatiems klientams – pasirinkę šią opciją susisiekite su mumis el.paštu info@sveikaenergija.lt ir mes pateiksime informaciją mokėjimo pavedimui atlikti.
 • Mokėjimo pavedimu verslo klientams –susisiekite su mumis el.paštu info@sveikaenergija.lt - pateiksime Jums sąskaitą-faktūrą apmokėjimui. Prekės bus išsiųstos kai tik mokėjimas bus įvykdytas.

Privatumo politika

Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.healthychoice.lt ir pirkėjo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Informacija gali būti koreguojama - patikrinkite ją prieš darydami pirkimą, kad būtume tikri, jog Jus tenkina pateikta informacija.

Galime rinkti šiuos duomenis:
 • 1. Vardas, pavardė.
 • 2. Kontaktinė informacija.
 • 3. Demografinė informacija (pašto kodas, IP, kita).
 • 4. Kita informacija reikalinga pasiūlymams vykdyti.

Mums reikalinga ši informacija, jog suprastume jūsų poreikius, pasiūlytume geresnį aptarnavimą bei atliktume šiuos veiksmus:

 • 1. Vidinei apskaitai.
 • 2. Produktų bei paslaugų kokybės kėlimui.
 • 3. Reklaminiams laiškams su Jums aktualiais pasiūlymais.
 • 4. Marketinginių tyrimų tikslais, susisiekiant su Jumis el.paštu arba telefonu.

Slapukai

Slapukas (angl. cookies) - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkate, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.

Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Apibendrinant, slapukai padeda gerinti internetinį puslapį, leidžiant mums stebėti kurie puslapiai jus domina, o kurie ne. Slapukai jokiu būdu negali perduoti mums prisijungimo prie jūsų asmeninio kompiuterio ar informacijos apie jus, išskyrus tos informacijos, kurią jūs savo noriu pateikiate. Jūs visada galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Daugelis interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau jūs galite keisti naršyklės nustatymus ir nepriimti slapukų.

Mūsų naudojami slapukai

Google Analytics išsaugo slapukus Jūsų įrenginyje tam, kad būtų galima generuoti anonimiškas ataskaitas ir statistiką. "Google Analytics" išsaugo šią informaciją pagal savo taikomą privatumo politiką.

El. parduotuvės veikimui naudojami slapukai. Krepšelis, prisijungimai ir t.t.

Nuorodos į kitus puslapius

www.healthychoice.lt puslapis gali turėti nuorodų į kitus internetinius puslapius. Pasinaudoję nuorodomis, vedančiomis į kitus internetinius puslapius, už ten pateikiamą informaciją ar duomenis tampate atsakingi patys. Galime patikinti, kad mūsų parduotuvės pirkėjai, atlikdami mokėjimus, duomenis suveda patikimų mokėjimų surinkėjų puslapiuose, bet mums ši informacija tikrai neprieinama.

Asmeninės informacijos kontrolė

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperleisime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta procedūra. Jeigu esate davę sutikimą naudoti jūsų asmeninę informaciją tiesioginiais marketingo tikslais, jūs galite apsigalvoti ir bet kuriuo metu pranešti el. paštu: info@sveikaenergija.lt

youtube facebook