Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. rugsėjo 1 dieną.

Mes saugome Jūsų privatumą ir užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti.

Šioje Privatumo politikoje paaiškiname, kokius asmens duomenis mes renkame, kaip juos tvarkome bei saugome, teikdami savo siūlomas paslaugas šioje elektroninė parduotuvė (toliau – Portalas, Svetainė, Tinklalapis arba Pardavėjas).

Ši Privatumo politika taip pat taikoma mūsų tiksliniam turiniui, įskaitant internetinius pasiūlymus ir produktų bei paslaugų reklamą, kurią, naršydami internete, galite matyti trečiųjų šalių svetainėse. Atkreipiame dėmesį, jog šios Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo atskirą privatumo politiką ir sąlygas. Maloniai prašome perskaityti jas prieš naudojantis šiomis Trečiųjų šalių svetainėmis.

Naudojami terminai

Privatumo politika. Tai šis dokumentas, kuriame pagal GDPR reikalavimus yra numatytos/aprašytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės.

Asmens duomenys. Tai bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai (pavyzdžiui, vardas, pavarde, tel. numeris ir t.t)

Pirkėjas. Tai fizinis ar juridinis asmuo, kuris lankosi el. parduotuvėje, domisi siūlomomis paslaugomis/prekėmis bei atlieka pirkimus. Pirkėjas pats atsakingas už tai ar nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų lankydamas tokio tipo portale, bei atlikdamas pirkimus.

Paslaugos. Tai visos Pirkėjui teikiamos paslaugos bei parduodamos prekės.

Slapukas. Tai mažas tekstinis failas, kuris siunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant el. parduotuvėje kuriame kaupiami duomenys apie Jūsų naršymą šioje svetainėje. Slapukai palengvina naršymą bei suteikia Pardavėjui statistinės informacijos apie lankytojus. Jie nekenkia Jūsų naudojamam įrenginiui. Ši sąvoka apima ne tik slapukus, bet ir panašių priemonių naudojimą.

Naršyklė. Tai programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius (tinklalapius) žiniatinklyje asmeniniame kompiuteryje ar kitame išmaniąjame įrenginyje.

IP adresas. Tai kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskiriamas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai dažniausiai yra priskiriami pagal šalį, IP adresas gali būti naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris ar kitas įrenginys prijungiamas prie interneto, identifikuoti.

Bendros nuostatos

1. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti healthychoice.lt Pirkėjų Asmens duomenis nuo neteisėto panaudojimo.

2. Pirkėjas laikomas susipažinusiu su šia Privatumo politika ir ją perskaitęs, kai naršo svetainėje, arba prekių įsigijimo metu. Jei nesutinkama su bent vienu iš Privatumo politikoje esančių punktų, pirkėjas privalo nustoti naudotis healthychoice.lt siūlomomis paslaugomis.

3. Norint įsigyti prekių healthychoice.lt tinklalapyje iš pirkėjo rekalaujama pateikti tik tuos Asmeninius duomenis, kurių reikia užsakymui įvykdyti: Vardas, Pavardė, Tel. numeris, El. pašto adresas, Pristatymo adresas. Pirkėjas yra atsakingas už savo Asmens duomenų pateikimą bei jų teisingumą. Pardavėjas šiuos duomenis saugo nenustatytą laiko tarpą arba iki pareikalavimo, kad tie duomenys būtų pašalinti iš mūsų informacinės sistemos.

4. Nepateikus prašomų duomenų (prekių pirkimo metu), negalėsime įvykdyti prekių pardavimo bei pristatymo Pirkėjui.

Asmens duomenų tvarkymas

1. Pirkėjas sutinka, kad jo Asmens duomenys, išvardinti apačioje, Pardavėjo būtų tvarkomi norint įvykdyti užsakymus bei prekių grąžinimus.

 • Vardas ir pavardė (naudojami prekių pristatymo bei sąskaitos faktūros išrašymo tikslais)
 • Pirkimo/Pristatymo adresas (naudojami prekių pristatymo bei sąskaitos faktūros išrašymo tikslais)
 • El. pašto adresas (naudojamas sąskaitos faktūros išrašymo tikslais bei sąskaitos atsiuntimui. Tiesioginiam marketingui tik tuomet, jeigu Pirkėjas užsiprenumeravo naujienas.)
 • Tel. numeris (naudojamas sąskaitos faktūros išrašymo tikslais. Tiesioginiam marketingui tik tuomet, jeigu Pirkėjas pažymėjo varnelę "Prenumeruoti naujienas" prekių pirkimo metu.)
 • IP adresas (naudojamas automatiniam šalies parinkimui, bei saugumo tikslais)

2. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti Asmens duomenys bus tvarkomi tik siekiant tinkamai ir kuo kokybiškiau įvykdyti Pirkėjo užsakymus el. parduotuvėje bei Tiesioginės rinkodaros tikslais (jei Pirkėjas pažymėjo varnelę, jog nori gauti naujienas ir akcijų pasiūlymus pirkdamas prekes el. parduotuvėje).

3. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo Asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

 • Esant Pirkėjo sutikimui Asmens duomenų atskleidimui;
 • Vykdant užsakymą, pavyzdžiui Pardavėjo partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas;
 • Jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti;
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

4. Pardavėjas vidinių organizacinių ir techninių priemonių pagalba užtikrina, jog darys viską, kad Pirkėjo pateikiami Asmens duomenys būtų kuo labiau apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo, asmens tapatybės vagystės bei sukčiavimo. Visi el. parduotuvės puslapiai yra vykdomi per saugų https:// protokolą. Tačiau primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Pirkėjo teisė

1. Pirkėjas, pateikęs prašymą Pardavėjui el. paštu arba susisiekęs kontaktuose nurodytu telefonu, visada turi šias teises:

 • Susipažinti su Pardavėjo turimais savo Asmens duomenimis. Informacija Pirkėjui pateikiama jo nurodytu elektroninio pašto adresu ir tik tada, jei Pirkėjas pateikė asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pavyzdžiui, kopiją ar fotografiją asmens tapatybės kortelės, gali būti paprašyti padaryti fotografiją kartu su asmens tapatybės kortele šalia veido).
 • Gauti informaciją, kokie jo Asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi bei kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Informacija Pirkėjui pateikiama jo nurodytu elektroninio pašto adresu.
 • Reikalauti, kad jo Asmens duomenys būtų kuo skubiau, bet ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas būtų patikslinti, pakoreguoti (jeigu pastebi netikslumų ar klaidų Asmens duomenyse).
 • Reikalauti jog visi turimi Asmens duomenys būtų negrįžtamai ištrinti iš Pardavėjo sistemos/serverių. Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės, jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai, dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo arba jeigu turite dar aktyvių/neįvyjdytų pirkimų mūsų el. parduotuvėje.
 • Atsisakyti, kad jo Asmens duomenys būtų tvarkomi Tiesioginės rinkodaros tikslais.

Slapukų naudojimas

Kas yra slapukai? Tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė patalpina Jūsų asmeniniame kompiuteryje, telefone arba kitame įrenginyje ir kuriame kaupiami duomenys apie Jūsų naršymą toje svetainėje. Slapukai reikalingi tam, kad būtų paprasčiau ir lengviau naršyti, jie nekenkia Jūsų kompiuteriui, o Pardavėjui padeda geriau suprasti Pirkėją ir teikti jam kokybiškesnias paslaugas.

Pagrindinis šių slapukų tikslas yra patobulinti Pirkėjų naršymą svetainėje. Pavyzdžiui, slapukai padeda tvarkyti pirkinių krepšelį. Be to, slapukų renkama lankomumo statistika padeda tobulinti interneto svetainę, pritaikyti ją individualiems vartotojų poreikiams, pagreitinti paiešką ir t.t. Naudojamuose slapukuose nekaupiame asmens tapatybės nustatymo duomenų, tokių kaip jūsų adresų, slaptažodžių, kredito kortelių duomenų ir pan.

El. parduotuvės slapukuose kaupiamus duomenis naudojame tik mes ir išimtinėmis teisėmis „Google Analytics“ įrankis bei "Facebook", kuriuos statistiniais tikslais valdo „Google“, "Facebook" ir mes.

Slapukas Slapuko paskirtis (aprašymas) Galiojimas
active-order Jūsų pirkinių krepšelio unikalus numeris 2 savaitės
_ga, _gat & _gid Tai Google Analytics statistinių duomenų rinkimo (lankomumo analizės) slapukai, naudojami atskirti ir identifikuoti unikalius lankytojus bei pagreitinti užklausas. 2 metai

Baigiamosios nuostatos

Ši Privatumo politika paskutinį kartą redaguota 2018 m. rugsėjo 1 d. Pirkėjas privalo savo nuožiūra reguliariai patikrinti Privatumo politikos informaciją, ar joje niekas nesikeitė. Pardavėjas visuomet patikslins datą, kuomet privatumo politika buvo paskutinį kartą redaguota.

youtube facebook