UAB „SVEIKA ENERGIJA“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, kuri pirmą kartą Lietuvos istorijoje sukūrė, pagamino ir į prekybą išleido labai aukštos kokybės, pasaulinio lygio lietuvišką proteiną – tirpų 100 procentų išrūgų baltymą „HEALTHY CHOICE“, pagamintą Lietuvoje iš Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių tiekėjų tiekiamo pieno. Lietuva visais laikais garsėjo itin aukštos kokybės pieno produktais. Tai tikrai nepaskutinis „HEALTHY CHOICE“ produktas, pasieksiantis rinkas.

Profesionali, ilgalaikę patirtį turinčių darbuotojų komanda organizuoja ir prižiūri kokybišką, nenutrūkstamą „HEALTHY CHOICE“ produkcijos tiekimą esamiems ir būsimiems klientams, tiesiogiai iš sandėlių ar per mūsų elektronines parduotuves internetinėje erdvėje. UAB „SVEIKA ENERGIJA“ intensyviai ieško nuolatinių „HEALTHY CHOICE“ produktų platinimo partnerių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Bendrovė šiuo metu tiekia „HEALTHY CHOICE“ produkciją klientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Artimiausiu metu planuojama plėsti veiklą, didinant „HEALTHY CHOICE“ produktų pardavimo apimtis užsienio rinkose, eksportuojant produktus į Skandinaviją, Vidurio, Vakarų ir Pietų Europą bei Aziją. Įmonė kuria sveikus, visiškai natūralius, naujos kartos, itin aukštos kokybės produktus. Atliekami laboratoriniai tyrimai, padėsiantys sukurti natūralių produktų liniją. Tai bus džiuginanti staigmena ištikimiems mūsų klientams. Klientams, pasirašantiems atstovavimo ar nuolatinio tiekimo pirkimo- pardavimo sutartis su UAB „SVEIKA ENERGIJA“, bus suteikiamos išskirtinės sąlygos platinti „HEALTHY CHOICE“ produkciją.

Įmonė daug dėmesio skiria ekologijai ir gamtosaugai. Iš anksto dėkojame, kad panaudotą ir tuščią „HEALTHY CHOICE“ pakuotę patalpinsite į atitinkamą konteinerį antriniam perdirbimui.

UAB „SVEIKA ENERGIJA“ kredo – „Mityba, kuria gali pasitikėti!“

Vizija

UAB „SVEIKA ENERGIJA“ siekia tapti aukščiausios kokybės ir biologinės vertės „HEALTHY CHOICE“ produkcijos pardavimų ir eksporto lydere Lietuvoje bei įsitvirtinti Europos, NVS, o ateityje ir kitose Pasaulio šalių rinkose. Mes tikime, kad vizijos įgyvendinimo sėkmė priklauso nuo nustatytų tikslų ir nuolatinių pastangų, todėl siekiame:

 • savo veikloje taikyti novatoriškus ir progresyvius darbo metodus, siekti visapusiškos pažangos gaminamų ir tiekiamų produktų srityse;
 • tapti klientams ir verslo partneriams patikimiausia, ir labiausiai vertinama gamybos bei nenutrūkstamo tiekimo bendrove;
 • iššūkius paversti galimybėmis ir pasiekimais;
 • remti iniciatyvą ir kūrybinį mastymą;
 • gerinti įmonės veiklos rezultatus.

Misija

 • Skatinti įvairaus amžiaus žmones fiziškai aktyviau gyventi ir sportuoti, naudojant natūralų „HEALTHY CHOICE“ produkciją.
 • Motyvuoti tobulinti savo kūną, gerinti sveikatą bei savijautą, padėti reabilituoti žmones po traumų ir įvairių susirgimų.
 • Propaguoti ir populiarinti sveiką gyvenimo būdą.
 • Padėti pasiekti sportininkams užsibrėžtus tikslus.
 • Teikti profesionalias informavimo ir konsultavimo paslaugas apie mūsų produktą, pagrindžiant moksliniais tyrimais.
 • Siekti ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais ir verslo partneriais.

Vertybės

Mums klientas ir verslo partneris yra pats svarbiausias, todėl visada stengiamės, kad jis būtų patenkintas ir kad jam būtų malonu su mumis dirbti.

Mes gerbiame ir vertiname kokybę, patikimumą, atvirumą, paslaugumą, sąžiningumą, o ypač – ilgalaikę partnerystę bei verslo etiką. Mūsų bendrovės vertybinės nuostatos – siekti pažangos drauge, dirbti kaip viena komanda, puoselėti ilgalaikę partnerystę, gerbti vieniems kitus ir rūpintis mus supančia aplinka.